Kosmetické ošetření

Pro správnou péči o pleť je důležité vědět, jaký typ pleti máte a co vaše pleť v danou chvíli potřebuje. To vše vám poradím již před prvním ošetřením v mém salonu při vstupní konzultaci. Zjistím co vaše pleť potřebuje, udělám podrobnou analýzu pleti a dle toho doporučím tu správnou péči .

Péče o pleť pro muže

Individuální péče o pleť muže. 3 kroky pro detoxikovanou , pružnou a posílenou pleť.  Aby byla pleť chráněna před každodenním stresem vyvinul Sothys za tímto účelem produkty s cílenou péčí, které jsou obohaceny o vulkanickou horninu, která pleť detoxikuje a posiluje.

Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky implantují pomocí speciálního přístroje barevné pigmenty. Používám americké pigmenty Mei-Cha® hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality.

Novinky & Akce

Mnoho štěstí do Nového roku 2019 Vám přeje Vaše Monika!


2v1 exfoliační a detoxikační maska vanilka-maracuja

Peeling a maska v jednom. Maska obsahuje růžový jíl, který obnovuje jemnost a jas pleti.
Použití: 1krát až 2krát týdně. Naneste na čistou, suchou pleť. Vyhněte se oblasti očních kontur. Proveďte exfoliaci krouživými tahy. Nechejte masku působit 5 minut.

K zakoupení v salonu.

Vyživující tělový balzám vanilka-maracuja

Originální vyživující a zklidňující balzám z limitované podzimní edice, který kombinuje texturu balzámu s jemností tajícího krému.
🍁Výtažek vanilky: antioxidační vlastnosti
🍂Výtažek maracuji: antioxidační a ochranné vlastnosti
🍃Vyživující komplex (bambucké máslo a glycerin): vyživující a hydratační účinky. Doplňuje lipidy, změkčuje pokožku, dělá ji hebkou a vláčnou.

K zakoupení v salonu.

Multifunkční odličovací olej vanilka-maracuja

Jemně odstraňuje make-up (dokonce i voděodolný) a nečistoty pro dosažení měkké a krásné pleti. Nemastný. Ideální pro všechny typy pleti.
Použití: Aplikujte na suchou pleť na celý obličej, oční kontury a řasy. Přidejte několik kapek vody a lehce roztírejte, dokud se olej nezmění na mléko. Opláchněte teplou vodou.

K zakoupení v salonu.

Nechte se okouzlit novou limitovanou podzimní kolekcí líčení Echappée parisienne

Můžete se těšit na dva pudrové stíny na obočí, oční stín v tužce, tři odstíny rtěnek, černou kaligrafickou oční linku a lak na nehty. Co na ni říkáte?