Kosmetické ošetření

Pro správnou péči o pleť je důležité vědět, jaký typ pleti máte a co vaše pleť v danou chvíli potřebuje. To vše vám poradím již před prvním ošetřením v mém salonu při vstupní konzultaci. Zjistím co vaše pleť potřebuje, udělám podrobnou analýzu pleti a dle toho doporučím tu správnou péči .

Péče o pleť pro muže

Individuální péče o pleť muže. 3 kroky pro detoxikovanou , pružnou a posílenou pleť.  Aby byla pleť chráněna před každodenním stresem vyvinul Sothys za tímto účelem produkty s cílenou péčí, které jsou obohaceny o vulkanickou horninu, která pleť detoxikuje a posiluje.

Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky implantují pomocí speciálního přístroje barevné pigmenty. Používám americké pigmenty Mei-Cha® hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality.

Novinky & Akce

Zeštíhlující rituál tělové péče Sothys Paris

Nyní můžete vyzkoušet nové Zpevňující tělové ošetření mládí, které zahrnuje tělový peeling a vyhlazující, zpevňující modeláž s prokázanou účinností pro zachování mladistvého vzhledu těla.

Zeštíhlující program Sothys Paris zahrnuje také účinné produkty pro domácí péči: Zeštíhlující tělový peeling a Vyhlazující a zpevňující tělové sérum mládí.

Sezonní trendová kolekce líčení jaro/léto 2019

Oční stíny, tvářenka, bronzer, tužka na rty nebo lak na nehty v novém odstínu fuchsia nesmí chybět v žádné kabelce!

Limitovaná edice slunečních boxů

Sluníčko se na nás opět krásně usmívá a v kalendáři se nám rýsuje pár volných dnů. Ať už plánujete jet na hory nebo k moři, určitě se Vám bude hodit naše limitovaná edice sluneční péče.

Za speciální cenu získáte dva produkty, které Vaši pokožku spolehlivě ochrání. Ochranné mléko na obličej a tělo SPF 30 a Regenerační tělové mléko po opalování v praktickém 50 ml balení je ideální do menšího kufru, na palubu letadla, ale i do kabelky nebo batohu.

Péče o pleť - regenerace, detoxikace a hydratace ... Jste připraveni?

Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času.

Inspirována nejnovějšími objevy Pokrokového výzkumu Sothys týkajících se exkluzivní aktivní látky - výtažku Boletus 1055 - značka Sothys inovovala svůj hydratační program, jehož srdcem je nyní 3násobná kyselina hyaluronová.

Patentovaný výtažek hřibu Boletus 1055 stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové.