NOVINKY I AKCE

V PRODUKTECH

I SLUŽBÁCH

Novinky & Akce

PODZIM 2018 A NOVINKY VE SVĚTĚ SOTHYS

Léto se pomalu nachýlilo ke svému konci, ale není důvod ke smutnění 🙂 Nechte svou pleť rozmazlit novinkami od Sothys, a letošní podzim si užijete!

Objevte novou podzimní vůni vanilky a maracuji v limitovaném podzimním ošetření. Originální koncept kombinující chronobiologii a požitek z ošetření pro odhalení jasu pleti na podzim. Dávka kyslíku a koktejl minerálů pro posílení obranného systému pleti před obdobím zimy.

2v1 exfoliační a detoxikační maska vanilka-maracuja

Peeling a maska v jednom. Maska obsahuje růžový jíl, který obnovuje jemnost a jas pleti.
Použití: 1krát až 2krát týdně. Naneste na čistou, suchou pleť. Vyhněte se oblasti očních kontur. Proveďte exfoliaci krouživými tahy. Nechejte masku působit 5 minut.

K zakoupení v salonu.


Vyživující tělový balzám vanilka-maracuja

Originální vyživující a zklidňující balzám z limitované podzimní edice, který kombinuje texturu balzámu s jemností tajícího krému.
🍁Výtažek vanilky: antioxidační vlastnosti
🍂Výtažek maracuji: antioxidační a ochranné vlastnosti
🍃Vyživující komplex (bambucké máslo a glycerin): vyživující a hydratační účinky. Doplňuje lipidy, změkčuje pokožku, dělá ji hebkou a vláčnou.

K zakoupení v salonu.


Multifunkční odličovací olej vanilka-maracuja

Jemně odstraňuje make-up (dokonce i voděodolný) a nečistoty pro dosažení měkké a krásné pleti. Nemastný. Ideální pro všechny typy pleti.
Použití: Aplikujte na suchou pleť na celý obličej, oční kontury a řasy. Přidejte několik kapek vody a lehce roztírejte, dokud se olej nezmění na mléko. Opláchněte teplou vodou.

K zakoupení v salonu.


Nechte se okouzlit novou limitovanou podzimní kolekcí líčení Echappée parisienne

Můžete se těšit na dva pudrové stíny na obočí, oční stín v tužce, tři odstíny rtěnek, černou kaligrafickou oční linku a lak na nehty. Co na ni říkáte?


Japonský rituál HANAKASUMI™
s vůní třešňových květů a lotosu

Tělový relaxační rituál HANAKASUMI™ pro uvolnění těla a především mysli.  Vychází z japonských tradičních rituálů, jejichž základem jsou koupele pro očistu těla i duše. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres.

   Na začátku rituálu je provedena lehká manuální masáž přes osušku
pro celkové uvolnění svalstva a napětí těla. Poté se nanáší teplý peeling
na celé tělo a nechá se působit 10 minut. Zatímco peeling působí, uvolníte se při relaxační masáži nohou na bázi reflexologie, která harmonizuje energetické toky, stimuluje cirkulaci krve a životní energii. Po odstranění peelingu následuje masáž celého těla a závěrečná masáž zad přes osušku, která vás navrátí do stavu naprosté harmonie těla i duše.


Tělové ošetření inspirované orientálními rituály

Nechejte okouzlit své smysly podmanivou vůní s tóny sladkého jantaru a dřevité myrhy v rámci nového tělového ošetření. Tělové ošetření s podpisem Sothys: výjimečný protokol ošetření inspirovaný orientálními rituály předků.


Dekorativní kosmetika Sothys

Dekorativní kosmetika, která zároveň omlazuje a zlepšuje kvalitu pleti? To není sen, to je Sothys. Vy víte, že tuhle značku preferuji a často zmiňuji. Dnes vám chci ukázat další její poklady. Přípravky zakoupíte pouze v salonech. Podívejte se na video blogerky Katty.


Kosmeceutický koncept: BX Korektor vrásek
SKONCUJTE S VRÁSKAMI!

Estetická medicína nebo kosmetický postup? Dvě doplňující se řešení... „Jak muži tak i ženy dnes hledají rychlá řešení pro odstranění známek času, jež se podepsaly na jejich tváři. Stále více a více dávají přednost estetické medicíně před chirurgickými estetickými procedurami. To je důvod, proč jsou dermo-estetické injekce prováděny čím dál tím častěji. Mezi těmito procedurami jsou injekce botulotoxinu nejčastější.

Nicméně, ani ty nejlepší lékařské estetické procedury nemohou zaručit celkovou péči pro kvalitu pleti. Pouze kosmetické procedury umožňují udržet pleť krásnou a kvalitní zevnitř. Inspirováni technikami lékařské estetiky jsme nyní schopni zaměřit se na cestu biologické kosmetiky, která optimalizuje účinky těchto procedur. Lékařské estetické procedury budou mít lepší efekt, pokud budou prováděny na dokonale udržované pleti.“ Sylvie Raynal, Directrice Scientifique Sothys et Docteur ès sciences pharmaceutiques.


Sérum mládí pro dokonalé kontury obličeje

Od věku 25 let – nezbytná část Vašeho obličejového rituálu krásy. Díky jedinečné koncentraci účinných látek sérum okamžitě zpevní kontury obličeje, remodeluje Vaši tvář a dodá jí mladistvý vzhled. Sérum mládí bylo inspirováno dvěma dermo-estetickými technikamoi a je obohaceno o dermo-mimetickou účinnou látku vybranou Pokrokovým výzkumem Sothys. Obsahuje 1) dermo-ZJEMŇUJÍCÍ aktivní látky inspirované ultrazvukovými technikami: mořské oligosacharidy + výtažek břečťanu + výtažek bigarádie. 2) dermo-LIFTINGOVÉ aktivní látky inspirované technikou liftingových nití s vypínacím účinkem: peptidy M 3.0 + cukr manioku.