NOVINKY I AKCE

V PRODUKTECH

I SLUŽBÁCH

Novinky & Akce


Omládněte až o 6 let během 3 ošetření!

Nové intenzivní oštření mládí.
Cílená péče pro zachování mládí pleti zaměřená na viditelné známky stárnutí: vrásky a povolené rysy.

Zažijte účinnost produktů Sothys spojenou s 1 hod. 15 min relaxací a profesionální péčí, díky které získáte viditelně mladší tvář.

  • 1
    KRÉMY MLÁDÍ
  • 2
    SÉRA MLÁDÍ
  • 3
    INTENZIVNÍ PÉČE

NOVINKA! Salónní ošetření

Japonský rituál HANAKASUMI™
s vůní třešňových květů a lotosu

Tělový relaxační rituál HANAKASUMI™ pro uvolnění těla a především mysli.  Vychází z japonských tradičních rituálů, jejichž základem jsou koupele pro očistu těla i duše. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres.

   Na začátku rituálu je provedena lehká manuální masáž přes osušku
pro celkové uvolnění svalstva a napětí těla. Poté se nanáší teplý peeling
na celé tělo a nechá se působit 10 minut. Zatímco peeling působí, uvolníte se při relaxační masáži nohou na bázi reflexologie, která harmonizuje energetické toky, stimuluje cirkulaci krve a životní energii. Po odstranění peelingu následuje masáž celého těla a závěrečná masáž zad přes osušku, která vás navrátí do stavu naprosté harmonie těla i duše.


Sezonní trendová kolekce líčení podzim/zima 2017 "Reflet"

Limitovaná edice, pouze do vyprodání zásob.


Obličejová kúra podzim/zima 2017 s výtažky hrušky a mandle

LIMITOVANÁ EDICE

Sezonní salonní péče o obličej je inspirována poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období: objevte sílu minerálů pro přípravu pleti na zimu v rámci nové okysličující sezonní péče.


Séra mládí a obnovení pleti

Objevte 6 nových sér mládí s prokázanou účinností, která jsou inspirovaná dermo-estetickými technikami pro cílená řešení na míru klientů s různými problémy pleti.


Tělové ošetření inspirované orientálními rituály

Nechejte okouzlit své smysly podmanivou vůní s tóny sladkého jantaru a dřevité myrhy v rámci nového tělového ošetření. Tělové ošetření s podpisem Sothys: výjimečný protokol ošetření inspirovaný orientálními rituály předků.


Dekorativní kosmetika Sothys

Dekorativní kosmetika, která zároveň omlazuje a zlepšuje kvalitu pleti? To není sen, to je Sothys. Vy víte, že tuhle značku preferuji a často zmiňuji. Dnes vám chci ukázat další její poklady. Přípravky zakoupíte pouze v salonech. Podívejte se na video blogerky Katty.


4 nové ampule obličejové péče

Od roku 1960 je Sothys Paris průkopníkem profesionálních obličejových ampulí. Nyní se značka sothys vrací ke svým základům v rámci intenzivnípéče a představuje nové praktické balení ampulí. Objevte 4 nové ampule obličejové péče se základními účinnými látkami, které jsou určeny pro dokončení fáze přípravy pleti a zdokonalení výsledků každodenního rituálu krásy.

4 ampule odpovídající 4 základním potřebám pleti:
Hydratace – okysličení – rozjasnění – prevence příznaků stárnutí

Jak se ampule používají?
Po dobu 7 dní ráno a večer na čistou a suchou pleť.

Aplikujte ampule před použitím séra a krému.
Každodenní obličejový rituál, který pozvednekrásu vaší pleti.Péče je vhodná pro všechny ženy.


Kosmeceutický koncept: BX Korektor vrásek
SKONCUJTE S VRÁSKAMI!

Estetická medicína nebo kosmetický postup? Dvě doplňující se řešení... „Jak muži tak i ženy dnes hledají rychlá řešení pro odstranění známek času, jež se podepsaly na jejich tváři. Stále více a více dávají přednost estetické medicíně před chirurgickými estetickými procedurami. To je důvod, proč jsou dermo-estetické injekce prováděny čím dál tím častěji. Mezi těmito procedurami jsou injekce botulotoxinu nejčastější.

Nicméně, ani ty nejlepší lékařské estetické procedury nemohou zaručit celkovou péči pro kvalitu pleti. Pouze kosmetické procedury umožňují udržet pleť krásnou a kvalitní zevnitř. Inspirováni technikami lékařské estetiky jsme nyní schopni zaměřit se na cestu biologické kosmetiky, která optimalizuje účinky těchto procedur. Lékařské estetické procedury budou mít lepší efekt, pokud budou prováděny na dokonale udržované pleti.“ Sylvie Raynal, Directrice Scientifique Sothys et Docteur ès sciences pharmaceutiques.


Sérum mládí pro dokonalé kontury obličeje

Od věku 25 let – nezbytná část Vašeho obličejového rituálu krásy. Díky jedinečné koncentraci účinných látek sérum okamžitě zpevní kontury obličeje, remodeluje Vaši tvář a dodá jí mladistvý vzhled. Sérum mládí bylo inspirováno dvěma dermo-estetickými technikamoi a je obohaceno o dermo-mimetickou účinnou látku vybranou Pokrokovým výzkumem Sothys. Obsahuje 1) dermo-ZJEMŇUJÍCÍ aktivní látky inspirované ultrazvukovými technikami: mořské oligosacharidy + výtažek břečťanu + výtažek bigarádie. 2) dermo-LIFTINGOVÉ aktivní látky inspirované technikou liftingových nití s vypínacím účinkem: peptidy M 3.0 + cukr manioku.


Nový hydratační program HYDRA3HA TM s 3násobnou kyselinou hyaluronovou

Značka Sothys Paris znovu zúročila 40 let svých zkušeností na téma hydratace. Inovovala svůj hydratační program, jehož srdcem je nyní 3násobná kyselina hyaluronová. Objevte profesionální obličejové ošetření a výrobky domácí péče s prokázanou účinností v rámci nové řady Hydra3Ha. Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času!