PRO KAŽDÝ TYP PLETI

Péče o pleť pro ŽENY

Základní péče

Základní péče o pleť je přizpůsobená konkrétním potřebám v závislosti na jejím typu.

Péče pro suchou, normální, smíšenou a mastnou pleť

Při ošetření je prováděno: Odlíčení pleti, úpravu obočí, gommage, čištění pleti, masáž obličeje, masku, ampulku dle typu pleti, závěrečný krém a lehký denní make up.

Doba trvání: 1 hod  30 min

Cena ošetření: 990 Kč


Specifická péče

Jedná se o specifickou péči, která řeší určitý problém pleti.

Peeling resurfacante

Při proceduře je prováděno: Chemický peeling obličeje, který slouží pro celkovou obnovu pleti, díky obsahu  20% aha kyselin a kys.salycilové, které jsou přítomny v ošetření. Udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu. Má okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem (vhodný pro všechny typy pletí kromě citlivé).
Výsledky jsou viditelné už po 1 ošetření: pleť je čistá, jemná, znovu obnovená.

Doba trvání: 1 hod  30 min

Cena ošetření: 1.100 Kč


Eau Thermale Spa™ ošetření pro citlivou pleť

Účinnost spa termání vody Marie- henriette byla konečně objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť. Činnost spa termání vody
Marie- henriette byla konečně objevena, aby viditelně ulehčila život všem,
kteří mají citlivou pleť. Velmi jemné textury, které se používají v rámci tohoto ošetření, byly vytvořeny, aby vyhovovaly citlivosti všech typů pletí.
Za 50 minut každá citlivá pleť získá pocit komfortu a pohodlí.
Získejte zpět rovnováhu vaší pleti, posilte její funkci a přirozenou ochranu.

Doba trvání: 1 hod 30 min

Cena ošetření: 1.100 Kč


Nová rozjasňující péče o pleť s vitamínem C

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu pleti. Díky účinku vitamínu C dochází k zjemnění pigmentových skvrn o jeden až dva odstíny.

Doba trvání: 1 hod 30 min

Cena ošetření: 1.100 Kč


Peeling resurfacante + vitamín C

Jedná se o dokonalé spojení dvou ošetření dohromady, které nabízí dvojítý efekt. Obnovu, projasnění a dokonalý vzhled pleti.

Doba trvání: 1 hod 30 min

Cena ošetření: 1.400 Kč


Oční kúra

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé  gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.

Doba trvání: 40 min

Cena ošetření: 650 Kč


Intenzivní péče

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi - Esthetique®.

Hydra 3H

Vysoce hydratační kúra s trojnásobným obsahem kyseliny hyaluronové, která zanechává pleť dokonale hydratovanou po dobu 24hod. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique ® modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace.

Doba trvání:  2 hod

Cena ošetření: 1.550 Kč


Energizující program se sibiřským ženšenem

Luxusní, protistresová péče pro dodání energie pleti. Jedná se oi intenzivní ošetření, které detoxikuje pleť a znovu obnoví energii v buňkách.

Cílem ošetření   je kompenzovat a chránit celistvost pleti a zachovat tak její zářivost a jas, jež jsou zdrojem krásy. Už po prvním ošetření je patrný rozjasňující účinek! Vhodné pro všechny typy pletí, pro muže a ženy každého věku.

Doba trvání:  2 hod

Cena ošetření: 1.650 Kč


Collagene Hyaluronique™

 Anti-aging program - intenzivní ošetření přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří pleti. Speciální odborná diagnóza, která zařadí stav pleti do určité třídy a profesionální kúra, kdy se spojuje technologie s exkluzivní technikou modeláže.

Doba trvání:  2 hod

Cena ošetření: 1.550 Kč


Sezónní kúra – limitovaná edice 2016

Vitamínová a hydratační ovocná kúra je vhodná pro všechny typy pletí. Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací.

Doba trvání:  2 hod

Cena ošetření: 1.200 Kč