Sezonní obličejová péče podzim / zima 2021/22

6.1. 2022122x

Originální koncept kombinující chronobiologii a požitek z ošetření pro odhalení jasu pleti na jaře a podzim.

Dávka kyslíku a koktejl minerálů pro posílení obranného systému pleti před obdobím zimy a koktejl vitaminů pro oživení pleti před létem.

Limitovaná edice.

Péče o pokožku celého těla je důležitá zejména v chladnějším období roku. Vaše smysly může pomoci naladit právě luxusní hydratační tělový krém Sothys s delikátní vůní granátového jablka a zázvoru.

Ačkoliv péče o pokožku těla je důležitá po celý rok, zejména na podzim a v zimě naše tělo touží po hutnějších a výživnějších texturách. Značka Sothys si připravila produkt, který potěší všechny vaše smysly.

Zejména v zimě můžeme trpět na hrubou šupinatou kůži například na pažích či lýtkách, ale já jsem zaznamenala, že tento krém není nutno během dne používat opakovaně, jak je tomu u jiných produktů. Pokožka vydrží nádherně hebká po celý den, a i večer budete cítit, že jste jí poskytli speciální péči. Zároveň ale krém nevytváří mastný a lepivý film. V seznamu ingrediencí naleznete oblíbené bambucké máslo, které je výjimečné svými vyživujícími vlastnostmi, a také hroznový olej, jež je velice texturou blízký přirozenému kožnímu mazu a je bohatý na antioxidanty. Jedná se tak o velmi efektivní hydratační a zjemňující kombinaci.

Vůně granátového jablka ve spojení se zázvorem je skutečně neotřelou variací. Musím říci, že napoprvé mě ve fázi seznamování se s produktem tato kombinace příliš nezaujala. Změnila jsem názor ale velice záhy. Vůně je spíše jemnější, ale i tak ji na těle ucítíte po celý den. Svěží granátové jablko jde krásně dohromady s hřejivým zázvorem a příjemně podtrhne podzimní a zimní atmosféru.